Forsbergas pelnė 40-ą vietą, kai „Preds“ per pratęsimą patenka į „Wild“.

Filipas Forsbergas pasiekė 40 įvarčių ribą, bet Nešvilio „Predators“ sekmadienio vakarą „Bridgestone“ arenoje per pratęsimą rezultatu 5:4 nusileido Minesotos „Wild“. Dėl šio rezultato „Preds“ turi 94 taškus, kad liktų pirmoje Vakarų konferencijos „Wild Card“ vietoje, tačiau kol kas jie negali išsikovoti vietos atkrintamosiose varžybose.

Mattas Duchene’as, Ryanas Johansenas ir Dantė Fabbro taip pat sudarė „Preds“ ir vartininką Davidas Rittichas 42 kartus atmušė Nešvilio vartus, žaisdamas antroje atkrintamosiose, tačiau likus mažiau nei dviem sekundėms iki pratęsimo, Dimitrijus Kulikovas jį užbaigė svečiams.

„Predators“ norėtų dviejų taškų naktį, tačiau atkrintamųjų varžybų viduryje geriau vienas, nei nieko, ir tęsis paskutinei reguliariojo sezono savaitei.

„Maniau, kad šį vakarą bus daug dalykų, kurie patiks“, – sakė „Preds“ vyriausiasis treneris Johnas Hynesas. „Tai buvo emocingas žaidimas – buvo daug dalykų, kurie ėjo pirmyn ir atgal. Bet kuriuo atveju man patiko mūsų psichikos kietumas šįvakar ir maniau, kad likome ties reikalais… Trečiajame kėlinyje pramušėme įvartį. , ir aš maniau, kad likome prie to ir žaidėme taip, kaip reikia, ir sugalvojome didelį žaidimą, kad galėtume išlyginti žaidimą. Taigi manau, kad šiuo požiūriu yra daug dalykų, kuriais galime judėti į priekį, tikrai .

„Tai buvo sunkus dalykas“, – sakė Fabbro. „Liko 1,3 sekundės ir jie įmuša įvartį per pratęsimą, tai sunku. Tačiau reikia pažvelgti į kai kurias šviesiąsias puses. Turime vieną tašką. Tiesiog turime nuvalyti šiferį. ir pradėti koncentruotis į Kalgarį. Maniau, kad žaidėme sunkiai, ir tai yra gera komanda. Tai tikrai buvo atkrintamosios varžybos.

Pirmąjį įvartį Minesota pelnė įpusėjus pirmajam kėliniui, kai Nickas Bjugstadas pavertė jėgos ataką, tačiau likus vos trims sekundėms žaisti rėmelyje Forsbergas pataikė palaidą ritulį ant vartų linijos ir tapo antruoju 40 m. įvarčių autorius Preds franšizės istorijoje ir net rezultatas 1:1.

Vaizdo įrašas: MIN @ NSH: Forsbergas savo 40-ąjį kartą įmeta palaidą ritulį

Abi komandos ir toliau keitėsi progomis antrajame posme, o po to, kai Joelis Erikssonas Ekas vienu persvaru padidino Minesotą, Duchene’as ir Johansenas per keturias minutes vienas nuo kito įmušė galingus įvarčius, kad „Predators“ pirmą kartą pirmavo. naktis. Tačiau paskutines dvi kadro minutes Erikssonas Ekas gavo antrąją naktį, o tada buvęs „Preds“ puolėjas Kevinas Fiala padidino savo komandą vienu rezultatu, likus žaisti tik 23 sekundes.

Fabbro pelnė vienintelį įvartį paskutiniame kadre, kai likus mažiau nei šešioms minutėms iki rungtynių pabaigos išlygino rezultatą 4:4, tačiau po to, kai abi komandos žaidė pirmyn ir atgal papildomoje sesijoje, Minesota išnaudojo paskutinę galimybę.

„Vis dar manau, kad atlikome keletą per daug baudų, bet [playing physical] yra mūsų tapatybė Mikaelis Granlundas sakė. „Turime žaisti sunkiai, bet šiek tiek ir lengvai [penalties] mes turime išvalyti. Skauda pralaimėti, bet vis tiek turime vieną tašką.

Vaizdo įrašas: MIN @ NSH: Fabbro paleidžia šūvį, kuris rikošetu patenka į tinklą

Dabar „Preds“ sutelks dėmesį į savo paskutines reguliariojo sezono rungtynes ​​namuose – antradienio vakarą susitiks su Kalgario „Flames“ –, o Nešvilis sekmadienį stengsis sustiprinti savo pastangas likus vos trims rungtynėms.

„Abi komandos kovojo atkakliai, žaidime buvo daug emocijų, žaidime buvo daug ypatingų komandų ir daug svyravimų, bet aš maniau, kad mūsų vaikinai šį vakarą tikrai sunkiai kovojo“, – sakė Hynesas. „Ir mes uždirbome tašką – norėtume gauti du taškus, bet turime iš jo ištraukti kai kuriuos dalykus ir būti pasiruošę Kalgariui.

„Mes nenorime pabėgti nuo to, ką ten bandome pasiekti“, – sakė Fabbro. „Tapatybė yra didelė mūsų komandos dalis, fizinis ir sunkus žaisti. Taigi, nemanau, kad į bet kurią komandą šioje lygoje galima žiūrėti lengvabūdiškai. Kiekviena komanda yra tikrai gera ir bet kas gali laimėti bet kurią naktį. Tikiu, kad jei žaisime teisingai ir žaisime pagal savo stilių, tai suteiks mums geriausią galimybę laimėti kiekvieną naktį.

Pastabos:

Romanas Josi (21-70-91) tapo 10-uoju skirtingu gynėju NHL istorijoje, per sezoną atlikusiu 70 rezultatyvių perdavimų, ir pirmuoju po Briano Leetcho (70 1995-1996 m. per NYR).

Mattas Duchene’as (41-39-80 75 GP) ir Filipas Forsbergas (40-40-80 per 66 GP) tapo trečiuoju ir ketvirtuoju žaidėju „Predators“ istorijoje, surinkusiu 80 taškų per kampaniją. Jie prisijungia prie komandos draugo Romano Josi (21-69-90), kuris šį sezoną atliko žygdarbį, ir Paulo Kariya (31-54-85 2005-2006 m.).

Eeli Tolvanen sekmadienį grįžo į Nešvilio komandą po to, kai buvo subraižytas vakare Tampoje. Gynėjai Benas Harpuras ir Jeremy Daviesastaip pat į priekį Metas Lufasbuvo subraižyti prieš laukinius.

Paskutinės Našvilio reguliariojo sezono rungtynės namuose įvyks antradienio vakarą Bridgestone arenoje, kai „Preds“ priims Calgary Flames potencialiose pirmojo rato rungtynėse po sezono.

Vaizdo įrašas: NSH apžvalga: Forsberg pelnė 3 taškus ir pralaimėjo 5:4 OT